Reisi muudatused

Üksikreisija pilet või broneering
Viimane aeg broneeringute muutmiseks ja lahkuvahetamiseks on 48 tundi enne väljumist. Vähem kui 4 tundi enne reisi ei ole enam võimalik broneeringuid muuta ja lahku vahetada (edasi-tagasi broneeringu puhul arvestatakse esimese suuna kuupäeva ja kellaaega).

Broneeringul saab muuta reisi kuupäeva, kellaaega, reisijate arvu ja reisijate andmeid (nimi, sünniaeg jms.). Broneeringute muutmise ja lahkuvahetuse korral tuleb kliendil vajadusel maksta hinnavahe. Broneeringu vahetamisel kallimalt reisilt odavamale ei tagastata reisijale tekkinud hinnavahet. Broneeringu muutmine ja lahkuvahetus on tasuline ning muudatuse eest tuleb tasuda 3€. Pileti saavad lahku vahetada/muuta kassas vaid broneeringus märgitud reisijad (kassas peavad kõik reisijad esitama isikut tõendava dokumendi).

Gruppide, hotellipakettide ja muude pakettide pilet või broneering
Muudatused tuleb teha kirjalikuld meili teel. Grupi broneeringu muudmise tasu sõltub muudatusest ja on vähemalt 5€. Palume arvestada võimaliku hinna muutusega, Linda Line´i kiirlaevade hinnad on dünaamilised. Reisijate arvu muutmise korral kehtivad annulleerimistingimused.