Kallid kliendid, hetkel veel on pooleli laeva liinile toomise protsess – kahjuks on see võtnud plaanitust natuke rohkem aega. Me vabandame viivituse pärast! Infot uue hooaja kohta saadame uudiskirjaga ning kajastame kodulehel. Kallid seeriapileti omanikud, palume kõik broneeringud Eckerö laevadele vormistada kirjalikult. Broneering tuleb vormistada vähemalt üks tööpäev enne reisi, saates e-maili info@lindaline.ee meilile koos seeriapileti numbri, reisija ees ja perekonnanime, sünniaja, kontakttelefoni ja soovitud reisi kuupäeva ning kellajaga. Broneeringu kinnitus saadetakse teile e-mailile esimesel võimalusel. Meie broneerimiskeskus on avatud E-R kella 9-15. Päikeselist kevadet soovides, teie Linda Line

Erivajadustega reisijad ja lapsed

Liikumispuudega, nägemis- või kuulmishäirega reisija
Palume kassat teavitada erivajadusest broneeringu vormistamise käigus. Turvalisuse tagamiseks soovitame liikumispuudega, nägemis- või kuulmishäirega ning teistel abistajat vajavatel inimestel reisida vaid koos saatjaga (saatja puudumisel tuleb informeerida eelnevalt sadamas asuvat piletikassat). Nägemispuudega inimeste juhtkoerad reisivad tasuta. Linda Line’i kiirlaevade pardal on olemas invatualett ning laevadele pääsevad ka ratastoolis reisijad.

Alaelised lapsed
13-17-aastasel lapsel on lubatud reisida Linda Line’i kiirlaevadel üksi, kuid kaasas peab olema lapsevanema või hooldaja poolt täidetud kirjalik volitus. Alla 12-aastased lapsed ei tohi reisida Linda Line’i laevadel üksinda.
Alaealise reisija volitus »

Lapseootel reisijad
Lapseootel reisijatel palume eelnevalt konsulteerida arstiga, kui soovite reisida Linda Line’i kiirlaevadel raseduse viimasel kolmel kuul.