Kallid kliendid, seoses ilmaolude halvenemisega merel lõppeb kiirlaevade hooaeg 26. novembril, alates 27. novembrist väljumisi ei ole. Kohtume taas 2018 aasta kevadel – uue hooaja kohta infot saadame uudiskirjaga ning kajastame kodulehel. Vabandame kõigi ees, kellel on juba pilet broneeritud – soovi korral me suuname Eckerö Line väljumisele või kanname Teile raha tagasi. Samuti saavad kõik Linda Line Expressi seeriapileti omanikud kasutada piletit Eckerö Line väljumistel, broneerimine läbi Linda Line Expressi kassa. Lisainfot tühistuse kohta saate meie kassadest või internetist.

Päevakruiis

Päevakruiis annab Teile võimaluse nautida meeldivat ja tegevusterohket päeva Helsingis ning naaseda õhtuks tagasi koju. Päevakruiis sisaldab edasi-tagasi reisi Tallinn-Helsingi liinil ühe päeva jooksul. Kui otsite vaheldust ning soovite minna puhkama – sõitke päevaks Helsingisse ning nautige päeva kodunt eemal.
Päikest ei pea alati püüdma kaugelt, sest seda leidub ka meie naabrusest. Päevakruiis võimaldab Teil osta väga soodsa pileti, et raha jääks Teile üle ka veel ostude tegemiseks Helsingis. Mida Helsingis teha? Heida pilk peale Helsingis toimuvatele üritustele ning leia just endale sobiv kaubanduskeskus või meeldiv restoran, kus nautida magusat või soolast suutäit.

Meie kiirlaevadel reisijatele taskukohane päevakruisi hind
Päevakruiis täiskasvanule Turistiklassis alates 25€
Päevakruiis täiskasvanule Linda Comfort klassis alates 65€

Broneerimiskood online süsteemis on DAY

Broneeri pilet siit »