Kallid kliendid, hetkel veel on pooleli laeva liinile toomise protsess – kahjuks on see võtnud plaanitust natuke rohkem aega. Me vabandame viivituse pärast! Infot uue hooaja kohta saadame uudiskirjaga ning kajastame kodulehel. Kallid seeriapileti omanikud, palume kõik broneeringud Eckerö laevadele vormistada kirjalikult. Broneering tuleb vormistada vähemalt üks tööpäev enne reisi, saates e-maili info@lindaline.ee meilile koos seeriapileti numbri, reisija ees ja perekonnanime, sünniaja, kontakttelefoni ja soovitud reisi kuupäeva ning kellajaga. Broneeringu kinnitus saadetakse teile e-mailile esimesel võimalusel. Meie broneerimiskeskus on avatud E-R kella 9-15. Päikeselist kevadet soovides, teie Linda Line

Reisi broneerimine ja tasumine

Üksikreisija pilet või broneering
Broneeringuid saab osta välja vaid Linda Line’i sadama kassadest või otsestest Linda Line’i müügipunktidest Tallinnas ja Helsingis.Reisi broneerides tuleb teatada reisi suund või suunad, kuupäev, kellaaeg, reisija ees- ja perekonnanimi, sugu, sünniaeg (päev, kuu ja aasta), kodakondsus ning eelistatavalt mobiiltelefoni number kontakttelefoniks.

Sadamas on reisija kohustatud esitama isikut tõendava dokumendi (ID kaart või pass). Tasumata või osaiselt tasumata broneeringutega reisijatel palume olla sadamas 1 tund enne väljumist. Laevale pääseb ilma eelneva broneeringu registreerimiseta kassas, kuid kindlasti peab broneering olema eelnevalt täies mahus tasutud. Tasumata või osaliselt tasumata broneeringute eest on võimalik maksta vaid kassasse. Laevale pääsu väravas makseid ei aksepteerita.

Linda Line´il on õigus lisada reisi päeval väljaostetud piletitele eelregistreerimistasu. Juhul, kui broneeringu eest ei ole tasutud määratud ajaks (ehk 1h enne reisi), broneering tühistub automaatselt ja hilisemate pretensioonidega ei arvestata.

Seeriapilet
Seeriapileti omanikel soovitame vormistada broneering enne reisile minekut, et kindlustada koht laevas. Broneeringu olemasolul on teil võimalik pääseda otse laevale füüsilise broneeringu kinnituse alusel. Kõik seeriapiletiga broneeritud kohad/reisid võetakse kaardilt maha. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 2 tundi enne reisi toimumist, kui ei soovi broneeritud reisi kasutada.

Gruppide, hotellipakettide ja muude pakettide pilet või broneering
Grupibroneeringute vormistamiseks tuleb esitada kirjalik taotlus. Soovitame broneerida kohad aegsasti. Gruppide puhul kehtib üks soodustus korraga, teiste soodustustega ei arvestata. Grupi nimekirja palume saata hiljemalt 2 nädal enne reisi väljumist või vastavalt kokkuleppele. Kõik grupiliikmed peavad reisima üheaegselt.

Grupibroneeringu korral tuleb teha ettemaks 10€ reisija kohta. Hotellipakettide ja muude pakettide korral tuleb teha ettemaks vastavalt kokkuleppele. Kui ettemaks ei ole tasutud kokkulepitud tähtajaks on firmal õigus broneering tühistada. Grupibroneeringute eest tuleb tasuda vastavalt kokkuleppele vähemalt 14 päeva enne reisi. Grupibroneeringud, mis on tehtud hiljem kui 14 päeva enne reisi tuleb tasuda koheselt. Grupibroneeringut ei ole võimalik tühistada või muuta vähem kui 14 päeva enne reisi toimumist. Juhul kui broneeringuga on seotud kolmas osapool (nt. Hotell) kelle tühistamistingimused erinevad antud reisitingimustes etteantuga, siis järgitakse mõlema poole poolt kehtestatud tingimusi. Reisi maksumus peab olema tasutud kokkulepitud tähtajaks. Juhul kui makse ei ole sooritatud määratud kuupäevaks, broneering tühistatatakse ja kehtivad annulleerimistingimused.