Kallid kliendid, seoses ilmaolude halvenemisega merel lõppeb kiirlaevade hooaeg 26. novembril, alates 27. novembrist väljumisi ei ole. Kohtume taas 2018 aasta kevadel – uue hooaja kohta infot saadame uudiskirjaga ning kajastame kodulehel. Vabandame kõigi ees, kellel on juba pilet broneeritud – soovi korral me suuname Eckerö Line väljumisele või kanname Teile raha tagasi. Samuti saavad kõik Linda Line Expressi seeriapileti omanikud kasutada piletit Eckerö Line väljumistel, broneerimine läbi Linda Line Expressi kassa. Lisainfot tühistuse kohta saate meie kassadest või internetist.

Seeriapileti tingimused

Seeriapileti omanikel soovitame vormistada broneering enne reisile minekut, et kindlustada koht laevas. Broneeringu olemasolul on teil võimalik pääseda otse laevale füüsilise broneeringu kinnituse alusel. Kõik seeriapiletiga broneeritud kohad/reisid võetakse kaardilt maha. Palume kindlasti muuta või tühistada oma broneering hiljemalt 2 tundi enne reisi toimumist, kui ei soovi broneeritud reisi kasutada. Seeriakaart on maksevahend, mida saab kasutada ainult Linda Line’i laevadega sõitmisel.

Seeriapiletitele kehtivad üldised reisitingimused, samas kehtivad ka järgnevad eritingimused:

  • Seeriakaart kehtib 2 aastat ostukuupäevast ehk ühe terve hooaja. Seeriapileti kehtivusaega ei pikendata, lisaks aegunud seeriapiletile kasutamata jäänud reise ei hüvitata ja tagasi ei osteta.
  • Seeriapilet ei ole personaalne ning kaardile on võimalik registreerida piiramatul määral kaasreisijaid.
  • Seeriapileti omanik või kaaskasutaja ei pea kassas esitama füüsilist kaarti, teostamaks broneeringut.
  • Teised seeriapiletiga reisijad, kes ei ole kaardile lisatud, peavad teatama enne broneeringu tegemist nii seeriapileti numbri, omaniku nime kui ka piletile märgitud kontakttelefoni numbri.
  • Seeriapiletiga saab reisida ühel väljumisel kõige rohkem kaks inimest.
  • Kõik lunastamata broneeringud, mis tehakse seeriapiletiga ja ei muudeta enne reisi väljumist, võetakse seeriapiletilt reisina maha.
  • Seeriapilet ei ole tagastatav
  • Broneeringukinnituse olemasolul on võimalik seeriapileti omanikel minna otse laevalepääsu väravasse.